Apie mus

Dėmesys kiekvienam pirkėjui

UAB “SOLEMLUX” - Viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje, parduodanti ir gaminanti inovatyvius, aukščiausios kokybės gaminius užtikrinančius saulės kontrolę jūsų patalpose. Mums rūpi, kad jūs jaustumėte komfortą tiek ilsintis namuose, tiek dirbant biure.

Mūsų įmonei vos 12-ika metų, bet jau spėjome užaugti ir tapti žinomais žaliuzių ir apsaugos nuo saulės produktų rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. UAB “SOLEMLUX” 2008 metais nuo mažos, bet degančios noru augti komandos prasidėjusi istorija - išaugo į rimtą, su didžiausiais prekės ženklais konkuruojančią įmonę.

Per šiuos 12-ika gyvavimo metų įsitikinome, kad apsaugos nuo saulės priemonės yra svarbios ne tik savo funkcionalumu, bet ir estetine išvaizda. Todėl nuolat pildome savo produkcijos gamą, ieškodami inovatyvių ir praktiškų sprendimų. Kurie jūsų interjerą paverčia išskirtiniu, šilumos ir jaukumo kupina aplinka.

2018 m. įmonė buvo apdovanota ženklu „Stipriausi Lietuvoje“ ir pelnė garbingą metų Gazelės apdovanojimą, kaip vienas sparčiausiai augančių verslų Lietuvoje.

Mūsų komanda